ALFA - Menüler
 • DATABANK PROGRAMI

  Modüller
  Randevu Defteri, Ajanda, Tel.Defteri, Not Defteri, Post it, Özel Günler, Aylık-Yıllık İş Planlama, Cep Telefonlarına Toplu SMS (mesaj) Gönderme, Bilgisayar Açıp Kapatma, Analog Saat , Bilgisayara Özel Görevler Verebilme, Acil Telefon Kayıtları, İl Plaka ve Tel Kod Listesi, Windows Ayarlarını Değiştirme, Virüs Temizleme işlemlerinizi yapabileceğiniz modülleri içermektedir.

  Kullanım Alanları : Tüm ofis ve ev kullanıcılarına yöneliktir.

  Genel Özellikleri :
  Ofis içinde, ağa bağlı tüm bilgisayarlardan kullanıcılar birbirleri ile mesajlaşabilir.
  Bilgisayarlarınızın her gün yada belirtilen tarih ve saatlerde otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz..
  Tüm ofis ve ev kullanıcıları için günlük, aylık, yıllık randevularını not alıp, günü ve saati geldiğinde program tarafından sesli olarak uyarılma imkanı sağlar.
  Tüm ofisler için mükemmel bir iş planı takibi imkanı sunar. Böylelikle ofis içerisinde görev dağılımı ve günlük iş planları günü geldiğinde personele program tarafından bildirilir. Böylelikle, görevlerin hatırlatılması için gereksiz toplantılar yapılarak gereksiz zaman kaybı engellenmiş ve ofis içi iletişim sorunlarından dolayı iş planında yaşanacak aksaklıkların önüne geçilmiş olur.
  Tüm ofis ve ev kullanıcıları için, özel gün hatırlatmaları yapar. Böylelikle iş ve özel hayatınızda unutmamanız gereken özel günleri, bayramları, ödeme günlerinizi, randevularınızı program size otomatik olarak hatırlatır.
  Telefon Defteri ve Not Defteri özelliği ile şahıs ve firmaların iletişim bilgilerini tutabilir, var olan yada kendinize özel oluşturacağınız şablon ile şahıs ve firmalara ait detaylı notlar tutabilirsiniz.
  Tüm şahıs ve firmalara program üzerinden toplu sms gönderebilir, özel günlerini kutlayabilir, kampanyalarınızı duyurabilir, önemli hatırlatmalar yapabilirsiniz.
  Program üzerinden mail hesabınıza girmek zorunda kalmadan istediğiniz mail adresine mail gönderebilirsiniz.
  Program üzerinden internete bağlanabilirsiniz.
  İl telefon kodlarını, il plaka kodlarını görebilirsiniz.
  Önemli ve unutmamanız gereken notlarınızı yazarak, programın her açılışında otomatik olarak size iletilmesini sağlayabilirsiniz.
  Güncel kal özelliği ile programınızı sürekli güncel tutabilir ve yeniliklere anında ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

  Programın kurulumunda izlenecek adımlar;
  1. Adım - EKOBİM programını sitemizden indiriniz.
  2. Adım - Bilgisayarınıza indirdiğiniz program Yükle/Setup'ını çalıştırarak kurulum işleminizi tamamlayınız.
  3. Adım - Kurulum işleminden sonra ekranın sağ alt köşesine (saatin yanına) EKOBİM Databank programının kısa yol simgesini atacaktır. Bu kısa yol simgesini tıklayarak Databank programını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

   

  EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

   
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

   


ALFA - Menüler
      Alfa Program Detayları
      Cari Programı?
      Stok Programı?
      Alış Fatura Programı?
      Satış Fatura Programı?
      İrsaliye Programı?
      Tahsilat & Tediye       Programı?
      Çek & Senet Programı?
      Kasa Programı?
      Databank Programı?
      Programın Özellikleri?